Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Neustále holenie, bolestivá epilácia, depilácia voskom a podobne, sú veľmi otravné a efekt aj tak nie je podľa predstáv. Častokrát sú tieto spôsoby odstránenia chlpov sprevádzané bolesťami zo zarastených vlasových folikul, schovávaním svojich vyrážkovitých miest, či pocitom nedokonalého oholenia nôh.

Pre modernú a náročnú ženu a štýlového muža, žijúcich v 21. storočí je pochopiteľné, že premýšľame o trvalých riešeniach, aby sme mali viac času a energie na veci, na ktorých skutočne záleží.

Laserový zákrok je najefektívnejším spôsobom, ako dosiahnuť bezsrstú pokožku. Ošetrenie je možné vykonávať na všetkých miestach.

Moderná metóda využíva svetelnú energiu na zničenie vlasových folikul. Farbivo v chlpoch absorbuje svetelnú energiu emitovanú prístrojom a vedie ju k vlasovým folikulam, čím zastaví ich rast.

Laserové odstránenie chĺpkov je skutočne vhodné vtedy, ak sú tvoje chlpy svetlejšie alebo tmavšie, pretože nepigmentované chlpy absorbujú iba malé množstvo energie, čo nemusí stačiť na zničenie vlasových folikul. Počas ošetrenia sa jedným laserovým lúčom odstráni niekoľko chĺpkov naraz, vždy sa však zničia iba vlasové folikuly aktívne v čase ošetrenia. Vo všetkých prípadoch existujú niektoré vlasové folikuly, ktoré v čase ošetrenia nie sú aktívne, takže sa nemôžu zničiť. Ich účinné ošetrenie si vyžaduje opakovanie, ktoré treba 3-4 krát každých 6-8 týždňov. Potom každých 12 týždňov sa odporúča zopakovanie. Vo všetkých prípadoch vykonávame opakovanie ošetrení individuálne.


Priebeh ošetrenia:

1. Povrch pokožky, ktorá sa má ošetrovať, sa musí pred ošetrením oholiť. Je dôležité, aby sa Ti všetky chlpy odstránili pinzetou, voskom alebo epilačným prístrojom, aby nezostali vo vlasovej folikule žiadne chlpy, ktoré by absorbovali svetelnú energiu, vtedy by bolo ošetrenie neúčinné.

2. Nanesiem na oblasť chladivý gél a potom sa použije energia laserového lúča. Neodporúča sa použitie krémov a parfumov a kontraindikované je aj opaľovanie a používanie solária počas dvoch týždňov.

3. Na záver nanesiem pokožku očistíme.


kontraindikácie: citlivosť na svetlo, anamnéza koloidných jaziev, infekcia kože, infekcia vírusom herpex simplex, použitie iného spôsobu depilácie v priebehu predchádzajúcich 6týždňov, poruchy zrážanlivosti krvi, tehotenstvo, epilepsia, opálenie, pacient po ošetrení pokožky.