Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Qantero terapia je procedúra, ktorá sa vykonáva prístrojom pochádzajúcim z Čiech s celosvetovou zdravotnou certifikáciou, pracujúcim na princípe vákuových vĺn. Používajú sa nielen na kozmetické účely ale aj wellness, masáže a rehabilitáciu.

Naša Qantero terapia je zameraná na zoštíhlenie problematických partií, napnutie pokožky, detoxikáciu, ošetrenie dekoltu, redukciu celulitídy, ale aj na zmiernenie bolesti vychádzajúcej z ischiasového/sedacieho nervu, bolestiach chrbtice a zavodnení nôh.

Vákuové vlny, ktoré prístroj vytvára sa prenášajú pomocou aplikátoru na telo alebo tvár. V dôsledku toho dochádza v ošetrovanej partii k aktivácii fibroblastov, ktoré tvoria kolagén- základnú spojivovú tkaninu a tvorbu kolagénových vlákien. Výsledkom je pevná, pružná a hladká pokožka na tele klientky. Zároveň dochádza k prudkému zvýšeniu metabolizmu v ošetrovanej partii a to je základným predpokladom k zoštíhleniu tukovej steny.

Odstránenie či redukcia celulitídy dochádza pri mechanickom oddelení tukových buniek lipidov z celulitídových zhlukov. Týmto spôsobom sa odstráni alebo výrazne zredukuje celulitída. Tá vzniká v dôsledku niekoľkých faktorov ako sú napr. genetická predispozícia, hormonálna antikoncepcia, chemické prísady v potravinách, nezdravý životný štýl,…

Detoxikácia nastáva pri oddeľovaní tukových buniek z celulitídových zhlukov. Počas tohto procesu dochádza k vyplavovaniu zbytkových produktov látkovej výmeny, tzv. metabolitov. Tieto látky sú lymfatickým systémom prenesené a následne vylúčené z tela. Preto je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim..

Qantero terapiou vieme veľmi dobre zvýšiť metabolizmus na problémových partiách tela, čím je splnený základný faktor na zoštíhlenie týchto častí tela. K dosiahnutiu dobrého výsledku je dôležitá spolupráca s klientkou a to kvalitný pitný režim, vyššia pohybová aktivita a drobná úprava jedálnička. V partii, ktorá má dobrý metabolizmus sa dobre mení energia na tuk a opačne. V praxi to znamená, že pokiaľ má klientka v priebehu ošetrenia väčší výdaj energie než príjem, telo si berie energiu z najväčším predpokladom z ošetrovaných partii. Taktiež to ale znamená, že pokiaľ klientka počas kúry nemá dostatočný výdaj energie, zväčšia sa tukové bunky práve v ošetrovnej partii.

Kontraindikácie:

  • tehotenstvo
  • užívanie liekov na riedenie a zrážanlivosť krvi
  • vysoký alebo kolísavý tlak
  • užívanie liekov na štítnu žľazu
  • kŕčové žily
  • onkologické ochorenie, opuch pľúc, zápal žíl
  • ochorenie srdca, močových ciest, ľadvín, kožné a infekčné ochorenie a iné závažné ochorenia

Ošetrenie trvá 45min.

Detoxikačná kúra: 5 procedúr
Anticelulitídová kúra: 10 procedúr
Zoštíhlujúca kúra: 15 procedúr