Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

3 TERAPIE V 1 OŠETRENÍ

 • TriPollar – hlboký rádiofrekvenčný lifting 
 • NeoRevive – gélové oxy-séra na vrásky, omladenie, výživu pleti a jej vyplnenie kyselinou hyalurónovou 
 • NeoBright – gélové oxy-séra navyše odstránia pigmentácie

Gélové oxy-séra sú aktivované šumivými kapsulami CapsuGen, ktoré vytvárajú v géle vysokú koncentráciu mikrobubliniek CO2 plynu, vďaka ktorým v pleti vzniká tzv. Bohrov efekt spojený s jej silným okysličením. Súčasťou zákroku je aj šetrná CapsuGen mikrodermabrázia. To všetko vytvára komplexné anti-aging ošetrenie v celej hĺbke pleti, vhodné pre všetky typy pleti, vrátane aknóznej. 

Významná hydratácia a výživa pleti, redukcia jemných liniek a vrások, pigmentových škvŕn, zmenšenie veľkosti pórov a zjednotenie celkového vzhľadu pleti. To všetko bezbolestne a rýchlo, s bezprostrednými výsledkami.


AKO TO FUNGUJE

1. EXFOLIÁCIA

Podobne ako pri mikrodermabrázii, OxyGeneo™ exfoliuje vrchnú vrstvu pokožky, čím odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pokožku a pripravuje ju na príjem aktívnych živín. OxyGeneo™ je bezpečný pre všetky typy pleti a dokáže ošetriť citlivú pokožku bez akéhokoľvek podráždenia.

2. VÝŽIVA – dávkovanie revitalizačných živín

Prostredníctvom nášho exkluzívneho Capsugenu  OxyGeneo™  čistí pokožku a zároveň dodáva aktívne zložky bohaté na živiny. Môžete si vybrať medzi  NeoRevive ™  pre omladenie a proti starnutiu alebo  NeoBright ™  pre rozjasnenie pleti a zlepšenie textúry.

3. OKYSLIČENIE PLETI

OxyGeneo™ produkuje bublinky CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pokožky a vytvárajú fyziologickú reakciu, posielajú do oblasti krv bohatú na kyslík, zvyšujú kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Okysličenie vedie k optimálnej absorpcii účinných látok.

NeoBright oxy-sérum

NeoBright sérum je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácií. NeoBright sérum vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sú dokonale vstrebávané.

Kyselina azaleová = pigmentácia

Kyselina azaleová je známa účinná látka, ktorá sa používa na liečbu kožných hyperpigmentácií. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.

Kyselina kojová = zosvetlenie kože

Kyselina dojková je prirodzene sa vyskytujúca látka produkovaná hubami, ktorá inhibuje tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azelaovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.

Retinol = Anti-Aging

Derivát vitamínu A, je klinicky dokázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

NeoRevive™ oxy-sérum

NeoRevive™ sérum úplne novo definuje ošetrenie pleti. NeoRevive™ sérum jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

Kyselina hyalurónová = redukcia vrások

Prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožnú hydratáciu. Pri starnutí sa schopnosť ľudského tela na výrobu kyseliny hyalurónovej znižuje. To má za následok tenkú, suchú a vráskavú pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.


AKO FUNGUJE TRIPOLLAR RÁDIOFREKVENCIA?

Patentovaná TriPollar technológia násobí efekty predchádzajúcej uni alebo bipolárnej technológie využitím systému ovládania toku energie medzi troma aktívnymi elektródami. Rýchlou zmenou polarity jednotlivých elektród dochádza k sústredeniu veľkého množstva energie v hlbokých vrstvách pleti. Táto patentovaná metóda dosahuje viditeľné klinické výsledky v štruktúre pleti už od prvej aplikácie. Využitie TriPollar rádiofrekvencie je celoročné a úplne bezpečné pre všetky druhy aj fototypy pleti. Výsledkom je pevnejšia pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Účinné, bezbolestné, neinvazívne spevnenie pokožky tváre a krku a dodáva pokožke svieži, pevný a omladený vzhľad.

TriPollar® dodáva sústredenú RF energiu na povrch kože a podkožné vrstvy. Energia zahrieva kožné fibroblasty, spôsobuje kontrakciu kolagénových vlákien a okamžité napnutie pokožky. TriPollar® RF energia tiež stimuluje prirodzenú regeneráciu kolagénu, čo vedie k zlepšeniu vzhľadu vrások. Nikdy predtým neponúkalo ošetrenie tváre také okamžité, efektívne výsledky príjemným a relaxačným spôsobom… až do ošetrenia OxyGeneo pomocou násadca TriPollar®.


Kontraindikácie:

 • akútne alebo infekčné ochorenie kože
 • cievne ochorenie kože
 • rosacea, keloidné ( vystúpené ) jazvy
 • bradavice
 • kardiostimulátor
 • tehotenstvo
 • aktívne herpesy
 • zápalové akné

Odporúčame opakovať 1x / 3-4 týždne