Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Laserové odstránenie tetovania je v súčasnosti najbezpečnejšou a najrýchlejšou metódou odstránenia tetovania. Je najvhodnejšie pre tetovanie čiernej farby, ktorá absorbuje všetky vlnové dĺžky laserového lúča. Laserom môžete odstrániť aj tetovania inej farby, ako napríklad modrú, červenú alebo zelenú. Najťažšie je odstrániť práve zelené a žlté farbivo.

Laser produkuje krátke výboje, ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože, bez toho aby ju porušili. Svetlo, ktoré vyžaruje laser je absorbované pigmentovanými tkanivami a pod jeho vplyvom sa pigment doslova „rozpadá“ na čiastočky, ktoré odstráni imunitný systém kože alebo sa odlúpnu spolu s poškodenými povrchovými bunkami. Týmto spôsobom tetovanie postupne bledne a farba ošetrovanej kože bude po tomto zákroku bez akýchkoľvek farebných odtieňov alebo škvŕn a predovšetkým bez neželaného tetovania.

Trvanie: 
1 ošetrenie súvisle potetovanej plochy (cca 5×8 cm) trvá 15-20 minút

Stav po zákroku: 
Po zákroku tetovaná oblasť mierne opuchne. Opuch sa stratí v priebehu niekoľkých desiatok minút, maximálne dní (záleží od tipu pokožky).

Výsledný efekt: 
Tetovanie okamžite po zákroku zbledne a je prekryté belavou nepriehľadnou vrstvou, ktorá sa postupne o niekoľko dní vstrebe. V priebehu niekoľkých týždňov sa tetovanie sčasti vráti späť. Ošetrenie sa preto opakuje po jednom až troch mesiacoch.

Odporúčania: 
Povrch  kože/pokožky nie je  vôbec zmenený. Po zákroku človek nie je nijako obmedzený v bežných každodenných aktivitách. Zákrok je potrebné viackrát opakovať, orientačne ide o dve až desať opakovaní, aj viac.  Individuálny faktor je veľmi dôležitý.

V období medzi zákrokmi odporúčame nevystavovať ošetrované plochy slnečnému žiareniu.

Kontraindikácie: olupujúca alebo alergická pokožka, jazvy, zlá zrážanlivosť krvi, sklon ku krvácaniu, infekčné vírusové alebo bakteriálne ochorenie, tehotenstvo