Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Zoznámte sa s inovatívnym zariadením na kozmetické ošetrenie – HYALURON PEN. Zabudnite na injekcie a bolesť, ktoré spôsobujú nepríjemnosti v podobe modrín a opuchov. Systém bez podávania injekcií, biorevitalizátorov a mezokoktailov poskytne nielen vašej pokožke čerstvosť a mladosť, ale zároveň poskytne pohodlie počas procesu liečby a tiež sa zbaví komplikácií po injekcii.

Zariadenie HYALURON PEN je optimálnym riešením pre klientov s citlivou pokožkou, ktorá je naklonená k vzniku jaziev a hematómov. Pomocou HYALURON PEN je možné podávať látky ľahko a rýchlo pod kožu. Kyselina hyalurónová sa plní do dávkovacej komory a zavádza sa pod pokožku  tlakom vzduchu. Kvapalina sa šíri pod pokožku a vytvára objem.

Hyaluron Pen sa používa bez ihiel. Využíva technológiu zabezpečujúcu rozloženie plniva aplikovaním cez kožu. Vysoký tlak je vytvorený tlakovým prístrojom a zabezpečuje, že sa tekutina vytlačí z mikropórov v hornej časti, aby sa vytvoril ultra jemný kvapalinový stĺpec s veľkosťou 0,17 mm, ktorý okamžite preniká do pokožky a ľahko dosahuje efekt vyplnenia.

Ošetrenie Hyaluron Pen

  • Je vysoko hygienické a účinné
  • Nie je potrebná žiadna anestézia
  • Liečba trvá zvyčajne len 30 až 45 minút
  • Kyselina hyalurónová je veľmi hydratačná a viažuca vodu, vďaka čomu je pleť čistá, pevná a žiarivá
  • Je možné presné dávkovanie
  • Použitie na tvár, pery, dekolt a na vrásky
  • Trvácnosť ošetrenia: prvýkrát 3–6 mesiacov, druhýkrát 6– 12 mesiacov, každým ďalším zákrokom sa
    trvácnosť predlžuje

Kyselina hyalurónová je látka viažuca vlhkosť prirodzene sa vyskytujúcu v tele. To zaisťuje pružnosť pokožky a podporuje tvorbu kolagénu. Kyselina hyalurónová viaže veľmi veľké množstvo vody a je preto dôležitou zložkou vlastného spojivového tkaniva. Od veku 25 rokov sa znižuje produkcia vlastného hyalurónu, pokožka stráca pružnosť kvôli nedostatku vlhkosti, a na tomto mieste sa tvoria prvé vrásky.