Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Snívate o plných perách v tvare srdca, ktoré sú navyše dokonale symetrické? To je teraz možné pomocou techniky „Malwa Lips“. Všimli ste si tvar pier ruských modeliek? Sú takmer dokonalé s prirodzene vyzerajúcimi zvodnými líniami, ktoré nepripomínajú obávané kačacie pery.
Nič nie je také dobré ako mať črty tváre, ktoré z vás vyžarujú sebadôveru. Bez ohľadu na vek, veľa žien chce mať plné a sexi pery spojené so ženskosťou a mladistvosťou. 

Malwa Lips je špecifická technika aplikácie kyseliny hyalurónovej, ktorá vytvaruje pery do jemného srdcového tvaru s väčším objemom v blízkosti stredu, podobne ako ruská bábika. Má tendenciu nadvihovať pery a nie pridať nadmerný objem, takže je ideálna pre nováčikov vo výplni pier alebo pre tých, ktorí hľadajú prirodzený vzhľad. Tiež si všimnete „plochejší“ vzhľad, pretože cieľom je skôr výška ako bacuľatá pera. (Aj keď oboje sa dá dosiahnuť, ak si to prajete!)

Malwa Lips svojou technikou aplikácie kyseliny hyalurónovej do pery minimalizuje šancu na migráciu výplne.

Kyselina hyalurónová je skvelá pri vypĺňaní pier, vypĺňaní prasklín na povrchu pier a udržiavaní hydratácie buniek pier. Majte však na pamäti, že kyselina hyalurónová je prirodzená látka, ktorá sa v tele rozkladá, a preto je potrebné ju neustále dopĺňať, aby si pery zachovali kyprý vzhľad.

Výplň v pere vydrží 6-12 mesiacov, avšak odporúčame pravidelné dopĺňanie, aby ste si zaistili udržanie požadovaného tvaru.

Kontraindikácie

  • Tehotenstvo a dojčenie
  • Zápalové ochorenia kože (akné alebo herpes)
  • Precitlivenosť na kyselinu hyalurónovú
  • Cukrovka
  • Autoimunitné ochorenia
  • Epilepsia
  • Psoriáza, rosacea
  • Užívanie ATB alebo steroidov


Pred aplikáciou:

Ak plánujete zväčšenie pier pred dôležitou životnou udalosťou, napríklad svadbou, odporúčame nenechávať si to na poslednú chvíľu. Minimálne 2 týždne trvá, kým sa aplikovaný materiál v perách „usadí“, preto počítajte s dostatočným predstihom.

Týždeň pred aplikáciou dermálnych výplní sa vyhnite užívaniu vysokých dávok prípravkov s obsahom kyseliny acetylsalicylovej, vitamínu E a liekom proti horúčke a zrážaniu krvi. Ak užívate tento typ liekov, spýtajte sa svojho lekára na ich dočasné vysadenie.

24 hodín pred aplikáciou nepite alkohol, väčšie množstvá kofeínu, intenzívne nešportujte a vynechajte aj masáže tváre, minimalizujete tým riziko vzniku modrín a opuchov.

Ak máte veľmi citlivú pokožku a chcete predísť vzniku modrín, môžete užiť 3 dávky arniky 15 CH (homeopatikum): 1. dávku hneď po aplikácii, 2. dávku deň po a poslednú dávku dva dni po aplikácii.