Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

LPG Alliance – ošetrenie pleti

LPG Alliance – ERGOLIFT – OŠETRENIE TVÁRE – NOVINKA!
NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA LPG® – Spomaľte proces starnutia pleti na maximum!

Predstavujeme revolučnú kombináciu dvoch technológií, ktoré ponúkajú jedinečné výsledky a komplexné účinky na postavu prostredníctvom účinnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie.

Dokonalá kombinácia dvoch patentovaných technológií LPG® – motorizovaného valčeka s motorizovanou klapkou a synchronizovaného sekvenčného vákua – poskytuje úplne nový spôsob automatického aktivovania kožného tkaniva.

Endermolift je prirodzený lifting tváre bez potreby podstupovať bolestivú operáciu. Predstavuje najnovšiu technológiu, ktorá bola špeciálne vyvinutá na to, aby zabránila starnutiu pleti a spomalila jeho proces v oblasti tváre, krku a dekoltu. Má oveľa hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a pomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu úplne prirodzene. Tento prístroj umožňuje prirodzený face-lifting, keďže svojim pôsobením stimuluje samotnú pleť k tvorbe kyseliny hyalurónovej a kolagénu, ktoré sa časom z nášho tela vytrácajú a pokožka preto stráca kontúry a ochabuje.

Počas ošetrenia sa vytvárajú rytmické, nepretržité mechanické mikroimpulzy, ktoré prechádzajú hlbšie do pokožky a stimulujú ju. Každý centimeter pleti je rovnomerne a efektívne ošetrený v troch dimenziách. Procedúra je zameraná na kontúry očí, tvár, krk, dekolt, ramená a prsia. Každé ošetrenie pomáha dosiahnuť stále pevnejší a mladší vzhľad pleti a určené je rovnako pre ženy, ako aj pre mužov od 18 rokov.

Program pre každý typ pleti

Špeciálna hlavica Ergolift má viaceré počítačovo riadené programy, napríklad program na problematickú pleť, určený mladým ľuďom, potom program na boj s vráskami od 25 rokov, program pre ochabnutú pleť pre ľudí s povädnutými kontúrami tváre, program drenáž pre všetky typy pleti, alebo program špeciálne určený na opuchy tváre a očí ale aj pri problémoch s dvojitou bradou“, vymenúva doktorka Tomeková, a dodáva, že „toto ošetrenie sa používa na okamžité vypnutie a rozjasnenie pleti a vyhladenie vrások na 24 hodín. Stačí ho aplikovať raz, ak máte pred sebou v konkrétny deň nejakú dôležitú udalosť, na ktorej potrebujete okamžite skvelo vyzerať. Hodí sa teda v prípade, že sa chystáte na ples, svadbu, rande alebo iné dôležité pracovné stretnutie.


Patentovaná hlavica Ergolift pre ošetrenie tváre

Táto špeciálne vyvinutá technológia podporuje produkciu kolagénu a dodáva pokožke 100% prirodzený vzhľad. Pokožka je vyhladená, rozjasnená, spevnená, s mladistvým vzhľadom, vrásky sú redukované a elasticita pleti obnovená.


Výsledky

Príjemný pocit spevnenia a vypnutia pokožky získate už po absolvovaní prvého ošetrenia. Viditeľné výsledky v zmysle zjemnenia vrások, dlhodobejšieho spevnenia pokožky, vyrovnania kontúr tváre dosiahnete samozrejme až po absolvovaní 10-tich ošetrení, pri ktorých dochádza k novotvorbe kolagénu a pribúdajú elastické vlákna.

Efekt vyhladenej pleti potom vydrží štyri až päť mesiacov. Na šesť a viac mesiacov sa môže predĺžiť pri udržiavacích kúrach raz, alebo dvakrát mesačne. Ošetrenie tváre trvá 30 až 60 minút a môžete ho absolvovať kedykoľvek počas roka. Počas zákroku je vhodné použiť aj antiaging (protivráskové) masky, krémy, očné krémy, séra… A dôležitá je aj domáca terapia – správny výber antiaging kozmetiky alebo kozmetiky na problematickú pleť. Ošetrenie sa dá kombinovať aj s laserovými terapiami, chemickými peelingami alebo inými ošetreniami, ktoré vhodne podporia výsledný efekt.


Výsledky ošetrenia tváre už po prvej procedúre:

• + 80% kyseliny hyalurónovej
• + 87% plnenie jemných liniek a vrások
• + 70% spevnenie kontúr tváre
• 2 krát viac rozjasnená pleť

Ošetrenie tváre trvá 30 až 60 minút