Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Pri ošetrení tváre sa jedná o neinvazívne, bezbolestné ošetrenie, počas ktorého pôsobí na pleť para tekutého dusíka. Vďaka intenzívnemu schladeniu nastávajú v pleti procesy, ktoré zlepšujú jej vzhľad. Dochádza k lepšej mikrocirkulácii, tvorbe vlastného kolagénu a obnove kože. Zásobuje pleť kyslíkom, dodáva jej sviežosť.

Procedúra priaznivo ovplyvňuje akné, zápalové procesy kože, metličkové žilky, pevnosť a pružnosť kože. Zjemňujú sa jazvy, zlepšuje sa tonus a štruktúra pokožky. Zlepšuje stav vrások a podporuje obnovu vrchných vrstiev pokožky.

Local Cryo Laser napomáha lepšiemu prijímaniu kozmetických prípravkov. Pokožka po kryo terapii dokáže prijať kozmetické prípravky oveľa lepšie a prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, takže je ich použitie oveľa efektívnejšie.

Terapia ďalej výborne pôsobí pri:

 • Kožných problémoch ako akné, ekzém, erytém, rozšírené cievky
 • Plastických operáciách a omladzujúcich procedúrach
 • Ošetrení miest po plastických operáciách a liposukcii- napomáha
 • Rýchlejšiemu hojenie rán a minimalizuje jazvy po operácii

Táto procedúra napomáha ku krásnej ,mladistvej a zdravej pleti. Terapiu je možné použiť nie len pri ošetrení tváre ale aj krku, dekoltu, ramien , pŕs, brucha. Efektívne pomáha pri formovaní postavy. Pri intenzívnej terapii, je na ošetrovanom mieste badateľný úbytok tukovej vrstvy a taktiež pomáha odstrániť cululitídu.

Počas ošetrenia Local Cryo Laser  para prechádza cez tvár, krk a vlasovú pokožku, čím podporuje mikrocirkuláciu (cirkuláciu krvi v najmenších cievach) a urýchľuje tvorbu kolagénu, čo má za následok zdvihnutý a sťahujúci efekt. Je to preto, že intenzívny chlad spôsobuje stiahnutie krvných ciev a stiahnutie pórov. Akonáhle sa vaša pokožka vráti na normálnu teplotu, krvné cievy sa rýchlo rozšíria, čo spôsobí zvýšenie prietoku krvi a kyslíka do tváre. Vďaka tomu vaša pokožka žiari, vyzerá živšie a vaše pery vyzerajú kyprejšie. Príval krvi a kyslíka môže tiež spôsobiť, že tvár bude menej opuchnutá.

Výhody Local Cryo Laseru tváre sú:

 • Stimulácia produkcie kolagénu (hlavný štrukturálny proteín nachádzajúci sa v koži a iných spojivových tkanivách)
 • Redukcia jemných vrások
 • Zmenšenie pórov tváre
 • Zníženie začervenania a zápalu, vazokonstrikcia (zmenšenie veľkosti krvných ciev)
 • Zosilnenie mikrocirkulácie a podpora rastu folikulov na pokožke hlavy
 • Zníženie toxínov na tvári
 • Pôsobí proti opuchom tváre a zápalom na pleti
 • Pôsobí na rozžiarenie pleti

Ošetrenie sa osvedčilo aj u klientov trpiacich atopickou dermatitídou alebo ekzémom, chronickým zápalovým kožným ochorením, pri ktorom miesta na koži zhrubnú a zapália sa. Vo fínskej štúdii sa pacienti s ekzémom podrobili lokálnej kryoterapii namiesto použitia ich typických liekov na ekzém a mnohí zaznamenali zlepšenie symptómov ekzému. To isté sa zistilo u pacientov so psoriázou, rosaceou a inými vonkajšími zápalovými prejavmi.