Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Laminácia obočia – najnovší hit 

Laminácia obočia je metóda, ktorá k nám prišla z Ruska. Ide o bezbolestnú procedúru na vytvarovanie obočia, ktorá zvýrazní jeho prirodzený tvar, intenzitu a farbu. Vhodná je pre ženy s neposlušným a hustým obočím, ale naopak aj s asymetrickým, či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast.

Proces laminácie prebieha v niekoľkých krokoch.
V prvom kroku sa obočie očistí od zvyškov make-upu a odmastí sa. Základom celého procesu sú dva prípravky. Prvý chĺpky zmäkčí, vďaka čomu sú poddajnejšie a je jednoduchšie ich začesať do požadovaného tvaru. Prípravok sa necháva pôsobiť pod fóliou, obočie sa raz za čas prečeše. Druhý prípravok vyčesané chĺpky zafixuje, fixátor sa tiež necháva pôsobiť pod fóliou.

Ďalším krokom je nafarbenie obočia. Na záver sa nanesie keratínová výživa, ktorá podporí rast a spevnenie chĺpkov.


Prečo sa rozhodnúť práve pre lamináciu?

  • dlhodobo upravené obočie
  • prirodzený výsledok
  • posilnenie a podpora rastu chĺpkov
  • bezbolestná metóda

Laminovanie obočia odporúčame zákazníčkam, ktoré túžia po hustejšom, výraznejšom a zároveň prirodzenom obočí, ktoré podčiarkne krásu každej ženy. Efekt vydrží približne 3-5 týždňov. Táto metóda zároveň rieši problém nežiadúceho smeru rastu obočia a tiež problém vyčnievajúcich chĺpkov. Takisto stimuluje prirodzený rast obočia.

Pri jednej procedúre sa dá obočie fixovať, upraviť a zároveň aj nafarbiť, vďaka čomu odchádzate s krásnym, upraveným, prirodzeným obočím. Táto metóda ponúka možnosť jemnej úpravy, ako aj výraznejšej a viditeľnejšej úpravy.

Následná domáca starostlivosť vám umožňuje vyčesať si obočie do rôznych tvarov. Na domácu starostlivosť sa používa kefka na obočie a regeneračný krém s argánovým olejom.


Pre koho je laminácia vhodná?

Laminácia je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov a pomáha riešiť tieto problémy:

  • nepravidelný tvar a mierna asymetria obočia.
  • tenké obočie (povypadávané chĺpky v dôsledku prílišného farbenia alebo trania)
  • svetlé a nevýrazné obočie
  • rýchla strata farby pri farbení
  • nedostatok času na úpravu