Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

TREND ANTI-AGING LIEČBY

Technika kolagénových nití DS V-LINE je prirodzená a neinvazívna cesta k dokonalosti.

Ako telu vlastný štrukturálny proteín, kolagén zabezpečuje pevnosť v ťahu nášho spojivového tkaniva a možno ho nájsť kdekoľvek v tele, kde je dôležitá elasticita a pevnosť. V ľudskom tele je kolagén najbežnejšou bielkovinou, ktorá tvorí viac ako 30 % celkovej hmotnosti všetkých bielkovín.

Aplikácia kolagénových nití špeciálne vyvinutou technikou DS V-LINE podporuje napnutie pokožky priložením kolagénových nití a ich vstrebaním do pokožky. Kožná bariéra sa tak môže dlhodobo posilňovať a tiež sa odďaľuje proces biologického starnutia a tým sa predchádza následným známkam starnutia.

Touto novou technikou sú vrásky na tvári vyhladené a chránené pred starnutím pleti. Najdôležitejšou úlohou kožnej bariéry je poskytnúť pokožke dostatočnú vlhkosť a chrániť pokožku pred vonkajšími vplyvmi.To znamená, že zdravá pokožka vyžaduje silnú kožnú bariéru. Regenerácia kožnej bariéry je preto pre zdravie pokožky mimoriadne dôležitá. S ošetrením prispôsobeným vášmu typu pleti s kolagénovými vláknami, aplikovanými najnovšou technológiou DS V-Line, získate pevnejší, mladší a zdravší povrch pokožky.


Kolagénové nite  DS V-LINE sa používa na napnutie a stimuláciu pokožky. Ide o ideálnu aplikáciu na redukciu vrások, posilnenie kožnej bariéry a vyhladenie jemných liniek. Kolagénové nite DS V-LINE a ich technológia sú teda  regeneračným procesom .

Kolagénové nite DS V-Line dosahujú vrstvu dermis , takzvanú Stratum Papillare. Stimuluje sa produkcia kolagénu. Kolagén je bielkovina, ktorá sa v tele nachádza vo veľkom množstve. Poskytuje pružnosť tkanivám a umožňuje, aby svaly, tkanivá a kosti držali pohromade spojením kĺbov a šliach. Kolagén, ktorý sa nachádza vo vysokých hladinách v koži, vlasoch, kostiach, tkanivách a svaloch, je pre telo veľmi dôležitý.

Pravidelná rovnováha kolagénu robí pokožku pružnejšou a lesklejšou, redukuje vrásky a  spomaľuje starnutie . Posilňuje kosti a upravuje aj tráviaci systém.  Kolagén je proteín, ktorý si telo vytvára samo . Produkcia začína klesať od 25. roku života. Keď hladina kolagénu klesá, pokožka začína strácať svoju elasticitu. Začnú sa objavovať jemné linky a vrásky a pokožka začne ochabovať. Kolagénové nite DS V-LINE zvyšujú  hladinu kolagénu a poskytujú bunkám opäť stimuláciu. Po prvom sedení  pomáha  redukovať jemné linky a ich úplné otvorenie. Pokožke sa vracia vitalita, jas a pružnosť. Zabraňuje tvorbe jemných vrások. Pri užívaní DS V-LINE dochádza k zvýšeniu hladiny kolagénu, čo je účinné pri všetkých funkciách organizmu.


Výhody úpravy kolagénových nití DS-V-Line

  • Bez bolesti a jaziev
  • Okamžite viditeľný výsledok
  • Zastavuje proces starnutia
  • Posilňuje a vyrovnáva hladinu kolagénu vo všetkých oblastiach, kde sa môžu objaviť vrásky
  • Zlepšuje kvalitu pokožky a podporuje posilnenie kožnej bariéry
  • bez ihly

Oblasti použitia

  • tvár
  • krk a dekolt
  • ruky

Viditeľný efekt okamžite po 1.ošetrení. Odporúčame zopakovať 3x s pauzou jedného týždňa.
Efekt vydrží 6-8 mesiacov.