Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

NAPNUTIE, TVAROVANIE, LIFTING

Ultrazvukový lifting HIFU je jednoznačne najmodernejším  a vyhľadávaným neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Dokáže bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre, krku a dekoltu.

HIFU je skratka pre High-Intensity Focused Ultrasound. Zameriava sa na hlboké vrstvy pokožky, kde zvyšuje produkciu nového kolagénu a regeneráciu kolagénu priamo pri zdroji. HIFU LUXURY 7D je neinvazívny lifting tváre. Napína pokožku, vyhladzuje vrásky, sťahuje póry, zameriava sa na línie „V“ a línie čeľustí. Zároveň zlepšuje celkový tón pleti, jej jas a pružnosť.


HIFU LUXURY 7D na redukciu dvojitej brady vyžaruje ultrazvukovú energiu pod kožu do tukovej vrstvy pre trvalé zničenie tukových buniek. Po ošetrení je koža napnutá, čím je menšia šanca na ukladanie tukov v danej oblasti. Podľa potreby je nutné absolvovať 1-2 sedenia v závislosti od tukovej vrstvy.

HIFU LUXURY 7D stimuluje fibroblasty a iné kožné bunky v ošetrovanej oblasti, vďaka čomu dochádza prirodzenou cestou k tvorbe vlastného kolagénu.

Každá generácia HIFU je silnejšia, sústredenejšia a bezpečnejšia. 7D HIFU využíva vysokoenergetický ultrazvukový systém MICRO, ktorý má menší zaostrovací bod ako iné 3D, 4D HIFU stroje. Prenáša ultrazvuk presne na cieľovú vrstvu a presnejšie zvyšuje teplotu o 65°C-75°C bez poškodenia tkanív okolo.

Výskumy preukázali dramatickejšie zmeny po ošetrení 7D HIFU, ako je zmäkčenie úst, napnutie pokožky v oblasti krku a čeľuste. V oblasti očí má bezpečnejšie a efektívnejšie zníženie vrások a má výrazný efekt aj pri zdvíhaní obočia.


HIFU LUXURY 7D stimuluje syntézu kolagénu a pomáha znižovať aj veľkosť pórov.

Po ošetrení je normálne pociťovanie miernej bolesti, brnenia alebo menšie nepohodlie. Pokožka je bezprostredne po ošetrení napnutá. Začervenanie a mierny opuch, je efekt ktorý preukazuje efektívnosť ošetrenia po prekrvení, čo je súčasťou procesu pre plnšiu a kyprejšiu pokožku, čo do 24hod prejde. Žiadne obmedzenia po ošetrení nie sú, ktoré by viedli k vašim obmedzeniam v bežnom živote.

Pri hlbších vráskach a líniách je potrebné viac opakovaní (3-5 sedení) po dobu 5-6 mesiacov pre aktivované bunky produkujúce kolagén, aby sa dostali do svojho najlepšieho potenciálu.

HIFU LUXURY 7D nerieši problém starnutia pokožky na povrchu, ale zvnútra a to jeho príčinu, čím si vaša pleť udrží mladistvý vzhľad oveľa dlhšie!

Výsledky možno očakávať už po jednom ošetrení za pár dní od absolvovania ošetrenia. Avšak každá pokožka je individuálna a vyžaduje inú kožnú toleranciu. Zlepšenie stavu pokožky dochádza po 3dňoch, následne o 3týždne a výsledný výsledok sa dostaví o 3mesiace neskôr, nakoľko sa v podkoží neustále produkuje kolagén.

Efekt vydrží 5rokov!

V prípade potreby odporúčame ošetrenie opakovať po 6-8 týždňoch pre starnúce typy pleti a 8-12 týždňoch pre mladšie typy pleti.

Po dosiahnutí požadovaných výsledkov odporúčame celkovo 1-5 sedení s doplnením raz ročne. Výsledky sú trvalé, kým sa proces starnutia znova nezačne.

Kontraindikácie:

 • tehotné a dojčiace ženy
 • liečba alebo ukončenie fotosenzitívnej liečby
 • 4 týždne od ukončenia ATB liečby
 • autoimunitné ochorenie
 • alergia na arašidy a ryby, astma
 • rakovina
 • extrémne citlivá pokožka na slnko
 • rosacea, psoriáza, dermatitída
 • opary
 • vírusové alebo bakteriálne ochorenie
 • kovové platne v tele
 • ochorenie srdca, neurologické ochorenia
 • ochorenia očí
 • 2 týždne od aplikácie kyseliny hyalurónovej, kolagénových nití a botulotoxínu