Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Plastická operácia bez chirurgického zákroku!!!

 Fibroblast je absolútne revolučný postup, ktorý nevyžaduje operáciu a nahrádza chirurgický lifting. Je to neinvazívna liečba, ktorá je navrhnutá tak, aby spevnila a zdvihla pokožku, zmenšila kohútie stopy a zjemnila vačky a vrásky v okolí očí. Jednoducho niečo, na čo si už ani váš krém netrúfa.

Princíp funkcie Fibroblast :
Fibroblast – je nový prístroj s detailne prepracovanou technológiou, ktorý nám umožňuje vykonávať celú škálu neablatívnych zákrokov. Najväčšie uplatnenie nachádza v estetickej oblasti. Po ošetrení nezanecháva jazvy a proces hojenia je skutočne krátky. Ide o ošetrenie bez krvácania, šitia, jaziev a modrín.

Fibroblast pero vytvára na svojej špičke tzv. plazma záblesk. Tento záblesk pôsobí na hornú vrstvu pokožky a povrchovo odparí mikromilimetrový bod. V jeho bezprostrednej blízkosti dôjde k povrchovému zmršteniu kože. Ďalšie body sú vytvárané a umiestňované do redukčnej mriežky, ktorá je daná potrebami danej oblasti. Podľa ich rozmiestnenia dochádza k redukcii prebytočnej kože požadovanej oblasti.

Výsledok: zreteľne vypnutá koža, ktorá vyzerá prirodzene.

Malý Fibroblast záblesk má odparovací účinok, ktorý vykazuje súčasne hojivý a tkanivo sťahujúci efekt, ktorý zaisťuje rýchle hojenie. Zlepší sa elasticita kože a nastáva jej vypnutie.


Výhody tohto revolučného liftingu:

  • na rozdiel od konvenčnej (klasickej) chirurgie nemôže dôjsť k prehnanému liftingu, pretože sa s minimálnou intenzitou redukuje iba jej prirodzený prebytok
  • výsledok je viditeľný už v priebehu aplikácie
  • rýchle a takmer bezbolestné
  • po zákroku nezostávajú jazvy
  • rýchle hojenie

Využitie:

  • dynamická blepharoplastika (lifting očných viečok)
  • minilifting tváre
  • odstránenie pigmentových škvŕn
  • korekcia jaziev po akné

Hojenie trvá cca 5-7 dní ( po blepharoplastike je dobré si zaistiť prvé 3 dni voľno), pretože môže byť ľahké opuchnutie. Následne je nutné ošetrené plochy chrániť pred slnečným žiarením prípravkami s vysokým UV faktorom.

Zákrok:

Po znecitlivení anestetickým krémom vykonávame bodkovité ošetrenie pleti, toto vyvolá kontrakciu kolagénu vedúcu k dlhodobému efektu – zlepšenie napätia pleti, pozdvihnutie. V mnohých prípadoch je tento prístroj schopný nahradiť plasticko-chirurgický zákrok. Prístroj je schopný riešiť aj vrásky nad hornou perou, celej tvári a krku. Výsledok vyzerá prirodzene!

Efekt je dlhodobý, mizne len ďalším, prirodzeným starnutím organizmu v priebehu rokov.

Intervaly aplikácie:
Minimálne za 6 týždňov a iná v tom prípade, ak nie je ošetrovaná oblasť začervenaná.

Počet aplikácií:
Výsledky sú viditeľné už po prvej liečbe, avšak niektoré podmienky môžu vyžadovať 2-4 aplikácie pre dosiahnutie požadovaných výsledkov.