Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Kombinovaným účinkom laserového lúča a krému na báze uhlíka vyvinutého pre tento účel sa dosahuje nádherný výsledok, ktorým sťahujeme póry, stimulujeme zvýšenie produkcie kolagénu a omladzujeme pokožku. Pôsobí proti vráskam, znižuje zápal, zlepšuje tón pleti a spevňuje pokožku. Je obzvlášť účinný na ošetrenie pokožky plné akné, pokožky náchylnej na akné ako aj na odstraňovanie odumretých epitelových buniek, nielen na tvári, ale aj na celom tele.

Pri laserových regeneračných procedúrach sa na tvár nanáša jemnozrnný uhlíkový prášok, ktorý preniká do pórov. Počas ošetrenia sa spojí s laserovým svetlom a vyčistí. Potom stiahne póry, čím zníži tvorbu kožného mazu. Vďaka tepelnému efektu sa zlepšuje aj cirkulácia a produkcia kolagénu v pokožke, čím je napnutá a tonizovaná.

Teplo prístroja zabíja baktérie, ktoré spôsobujú akné, čím sa zlepšuje stav pokožky. Ošetrenie je úžasné, výsledky sú viditeľné po druhom ošetrení. Ošetrenie odstraňuje odumreté bunky epitelu v dôsledku častíc uhlíka a z dlhodobého hľadiska stimuluje stenu pórov, ktorá sa zmenšuje.

Procedúra je úplne bezbolestná. Trvá 20 – 30 minút.

Už po prvom ošetrení zmierňuje jazvy po akné. Podľa klinických štúdií došlo po prvom ošetrení k 5 – 15% zlepšeniu, najvýraznejšie je zmenšenie veľkosti pórov. Po štvrtom ošetrení je možné dosiahnuť 15-30% zlepšenie tónu pleti, textúry pokožky, tvorby kožného mazu a veľkosti pórov.

Po 12 týždňoch sa počet infekcií akné znížil o 70%.

Na záver aplikujeme na ošetrovaný povrch upokojujúcu, vyživujúcu masku a krém na opaľovanie na ošetrenú časť. Krém na opaľovanie je nutné používať 2-3 týždne, čím zabezpečíte zvýšenú ochranu pred slnečným žiarením. Produkty na líčenie a kozmetiku sa môžu použiť už na nasledujúci deň.