Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

S vekom sa naša koža zhoršuje, objavujú sa vrásky, znižuje elasticita, zhoršuje sa farba a reliéf. Pery nie sú výnimkou a preto je dôležité pery hydratovať nielen z vonka, ale aj z vnútra s kyslinou hyalurónovou pomocou biorevitalizácie, kedy sa na pokožke eliminujú jednotlivé vrásky, záhyby kože a zlepší sa obrys tváre.

HYALURON PEN slúži na zväčšenie a hydratáciu pier a taktiež na výplň vrások. Táto nová technika je neinvazívna a preto je šetrnejšia k pokožke. Teraz počas kozmetických ošetrení Hyaluron pen zabudnete na to, že injekcie spôsobujú bolesť a nepríjemnosti vo forme modrín a opuchov. Systém podávania látok, biorevitalizantov, mezo-koktailov a kyseliny hyaluronovej bez injekcie nielenže dodá vašej pleti sviežosť a mladosť, ale poskytne aj pohodlie počas procesu liečby a tiež Vás zbaví komplikácií po injekcii.

Biorevitalizácia pier sa považuje za jeden z najpopulárnejších postupov s použitím kyseliny hyalurónovej. Aplikácia tohto druhu je dobre prijímaná tkanivami – to znamená, že po procedúre nie je odmietnutie, nadýchanie alebo iné nepríjemné následky.

Biorevitalizácia pier s kyselinou hyalurónovou pomáha dosiahnuť objem pier a napraviť ich tvar. Táto korekcia môže byť vykonaná takmer v akomkoľvek veku – optimálne – od 17 do 60 rokov.

Hyaluronálna biorevitalizácia pery trvá nie viac ako pol hodiny a niekedy ešte menej. Aplikácia na pery môžu byť mierne bolestivá, ale mnohí tvrdia, že výsledný účinok prekonáva všetky nepríjemné pocity: pery sú oveľa mladšie, silnejšie a čerstvejšie a šťavnatejšie.

kontraindikácie: precitlivenosť na kyselinu hyalúronovú, hubové ochorenie kože, onkologické ochorenie, zvýšená telesná teplota, akékoľvek infekčné vírusové ochorenie, autoimunitné dermatologické ochorenie, koloidná choroba, nízka zrážanlivosť krvi, užívanie antikolagulantov a steroidov, poruchy imunity, tehotenstvo a dojčenie


Príprava
Pred začatím procedúry biorevitalizácie s Kyselinou hyalurónovou odporúčame:

  • niekoľko dní pred liečbou (približne 4 dni) je potrebné prestať užívať antibiotiká a lieky, ktoré ovplyvňujú zrážanie krvi
  • deň pred zákrokom nepiť alkoholické nápoje a nekonzumovať pikantné jedlá alebo jedlá z rýb
  • v deň zákroku nekonzumovať nápoje s obsahom kofeínu

Kyselina hyalurónová je látka viažúca vlhkosť a prirodzene sa vyskytuje v tele. Zaisťuje pružnosť pokožky a podporuje tvorbu kolagénu. Kyselina hyalurónová viaže veľmi veľké množstvo vody a je preto dôležitou zložkou vlastného spojivového tkaniva. Po aplikácii kyseliny hyalurónovej do pokožky akýmkoľvek spôsobom je dôležité prijímať dostatočné množstvo vody, dodržiavať pitný režim.

Používame iba certifikovaný prístroj a dermatologicky testované a certifikované produkty.