Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

BIELENIE ZUBOV

Ponúkame inovatívnu technológiu na kozmetické bez peroxidové bielenie zubov, ktorá naozaj funguje a je v súlade s požadovanými smernicami EÚ tak vo výrobe, ako aj v zložkách a je klinicky testovaná. Garantujeme vám výrobky, ktoré sú v súlade s právnymi predpismi EU, a najvyššiu kvalitu!

Bieliaci gél počas pôsobenia studeného LED svetla uvoľňuje kyslík. Kyslík preniká do micro pórov zubov, kde sa jeho pôsobením prejavuje bieliaci účinok. Pri procese nie je poškodená zubná sklovina, ale prejavuje sa proces oxidácie. Bieliaci gél sa rozkladá na molekuly kyslíka a vody. Vzhľadom k tomu sú škvrny  rozdelené do menších a menších kusov, pričom viac svetla prejde k zubom a to ich robí svetlejšími. Škvrny, ktoré sa nahromadili v priebehu času, ktoré sú žlté až hnedasté produkujú v bielení najlepšie výsledky. Zuby, ktoré sú tmavo hnedé až modro šedé sú najťažšie na bielenie, pretože škvrny sú hlboko zakotvené do štruktúry zubov. Tieto typy škvŕn sú zvyčajne spôsobené tetracyklínom (alternatíva k antibiotikám), a v dôsledku toho to má vplyv na farbu zuba.


Bielenie zubov našou  metódou je úplne bezpečné. Naše produkty zmenia iba belosť zubnej skloviny, účinné látky neprenikajú do vnútra zubov. Bielenie zubov nemá nepriaznivý vplyv na ďasná a nepoškodzuje zuby ani zubnú sklovinu, nespôsobuje citlivosť zubov.

Neželané sfarbenie zubov môže vznikať ako následok fajčenia, pitia kávy alebo čaju a iných farbív v potravinách a nápojoch, tento typ sfarbenia je pomocou bieliaceho produktu ľahko odstrániteľný.


Toto obdobie závisí od životného štýlu a stravy jednotlivca. Bieliaci účinok môže vydržať 3 až 6 mesiacov.

Kontraindikácie:

  • stomatochirurgický zákrok
  • rádioterapia
  • tehotenstvo, dojčenie
  • zubný strojček
  • poškodené zuby (zlomený zub, deravý zub, poškodená sklovina atď.).
  • časté opary a vredy v ústach.
  • alergia na latex (pri procedúre budú použité vinylové rukavice)

Starostlivosť po bielení:

Po bielení zubov sa neodporúča najmenej 4 hodiny fajčiť, jesť a piť rôzne nápoje (okrem vody), pretože to môže výrazne ovplyvniť očakávaný výsledok.