Tel. kontakt

+421 911 160 070

Objednávky

info@pepebeauty.sk

Otváracie hodiny

Pon-Pia: 9:00-19:00, So: 9:00-14:00, Ne-Zatvorené

Profesionálne ošetrenie, ktoré VYPLŇUJE VRÁSKY A ZVYŠUJE OBJEM PIER.
Jeho jedinečný spôsob aplikácie je mimoriadne príjemný a navyše s liftingovým účinkom. Originálna masáž starostlivo navrhnutá tak, aby „vytvarovala“ tvár a krk s veľmi presnými manévrami, ktoré pôsobia na kontúry tváre zo všetkých uhlov.

Ošetrenie je bezpečnou, prirodzenou alternatívou k najžiadanejším operáciám proti starnutiu.

Artificial SKIN obsahuje zosieťované silikóny, ktoré pokrývajú pokožku neviditeľným filmom, chránia ju a zabraňujú dehydratácii. Pôsobí na starnúcu pokožku proti vysušovaniu a vracia jej prirodzenú pružnosť. Urýchľuje rast tkaniva, zvyšuje epidermálny obrat.

Niacínamid (vitamín B3): posilňuje vodno-lipidovú bariéru a udržuje pokožku hydratovanú. Stimuluje syntézu kolagénu a vyrovnáva tón.
Bambucké maslo: bohaté na fytosteroly, vitamíny a hormonálne prekurzory, ktoré urýchľujú rast tkaniva a zvyšujú epidermálny obrat.
Extrakt z kvetu plesnivca: zachytáva reaktívne formy kyslíka a zvyšuje pôsobenie glutatiónperoxidázy, enzýmu, ktorý prirodzene zachytáva ROS v pokožke ako vnútorný mechanizmus detoxikácie.
Hydrolyzovaný kolagén: zvyšuje elasticitu a pružnosť pokožky.
Extrakt zo semien Ceratonia siliqua: veľmi bohatý na polysacharidy, s vysokou hydroaktívnou a ochrannou silou. Takmer okamžite redukuje vrásky a mimické linky.

Artificial Skin Mask -PROFESIONÁLNA MASKA na 24 hod.
ÚČINOK PROTI STARNUTIU, PROTI ÚNAVE A PROTI STRESU

Gélová maska s ultraľahkým, zamatovým nádychom, so zosieťovanými silikónmi. Jej pôsobenie začína ošetrením  a končí hlboko v noci.

Matrixyl, dioxygenovaný lipo-peptid, ktorý vyrovnáva reliéf pokožky a vyhladzuje vrásky zvnútra. Výrazne zvyšuje syntézu 6 hlavných zložiek matrice a dermo-epidermálneho spojenia. Rekonštruuje sieť pokožky, ktorá udržuje pokožku jemnú.

Agascalm, prírodná aktívna zložka, ktorá je schopná úplne blokovať účinky stresu v bunkách, umožňuje pokožke zotaviť sa počas hodín spánku.Táto aktívna zložka má vysokú protizápalovú aktivitu, ktorá zasahuje do biochemických mechanizmov súvisiacich s psychickým stresom a poškodením kože:

• znižuje začervenanie
• zvlhčuje
• vracia pleti jas a jednotnejší tón.

Vhodné pre všetky typy pleti.